تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - صربستان ب سختی برد+عکس/نیمه شعبان/مثاحبه

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 

 

سلام بچه ها خوبین؟؟

 

 

راستش منم خوب نیستم الانم دارم گریه میکنم

 

خدا جونمممممممممممممممم حقمون نبود باید میبردیم

 

صربستانیا که اصلا خوب نبودن و ست 1و2 رو بزور بردن ولی ما خیلی باهاشون اختلاف داشتینم

 

بنظر من که ما بردییییییییییییییییییم ممکنه الان خیلی از دوستان غک بکنن من دییونه شدم ولی

 

نه واقعا ما بردیم خدتونم که شاهد بودین داداشیا عااااااااااااااااااای بدون مخصوصا " محمد،شهرام و فرهاد جونی"сердечко в конверте

 

ولی واسه بازی 1 شنبه دعا کنید که ببریم که حتما نم میبریم من به بچه ها شک ندارم

 

            شکلک های محدثه

 

تیم ملی والیبال ایران به کسب یک امتیاز اکتفا کرد

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خانگی خود در لیگ جهانی والیبال سال 2013 در برابر صربستان سه بر دو مغلوب شد و به کسب یک امتیاز از حریف قدرتمند خود اکتفا کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدار دو تیم ملی والیبال ایران و صربستان در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال از ساعت 17 و 10 دقیقه امروز جمعه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد و  ملی پوشان ایران سه بر دو در برابر مهمان خود مغلوب شدند.
ملی پوشان صربستان در این دیدار در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 26 بر 24، 25 بر 23 و 18 بر 16 مغلوب قهرمان اروپا شدند اما در ست های سوم و چهارم با امتیازهای 25بر 17 و 25 بر  14 به پیروزی رسیدند تا تیم ملی والیبال کشورمان از نخستین بازی خانگی خود در لیگ جهانی والیبال یک امتیاز به دست آورد.
خولیو ولاسکو این بازی را با ترکیب عادل غلامی،  سعید معروف، فرهاد قائمی، آرمین تشکری، سید محمد موسوی،  حمزه زرینی،  امیر غفور و
فرهاد ظریف (لیبرو)  آغاز کرد و تیم ملی والیبال صربستان نیز با ترکیب نیکلا کواچویچ، ولادو پتکویچ، دراگون استانکویچ، الکساندر آتاناسیچویچ، مارکو پوتراشچانین، نمانیا پتریچ و نیکولا روزیچ در برابر ایران صف آرایی کرد.
یوری موكری از اسلواکی به عنوان داور اول و فیلیپ وریك از کشور فرانسه به عنوان داور دوم قضاوت نخستین دیدار تیم ملی والیبال كشورمان در برابر صربستان در لیگ جهانی را بر عهده داشتند.
سان جیان هو از كشور چین نیز به عنوان ناظر فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) نظارت بر دیدار دو تیم صربستان و ایران در لیگ جهانی را بر عهده دارد.
تیم ملی والیبال صربستان با کسب دو امتیاز این بازی، 9 امتیازه شد و همچنان در رتبه سوم جدول گروه دوم لیگ جهانی باقی ماند.
تیم های ایتالیا و روسیه که امشب در سیبری با هم بازی کردند به ترتیب با 14 و 11 امتیاز در مکان های اول و دوم این گروه قرار دارند.
سالن 12 هزار نفری آزادی تهران امروز جا برای نشستن نداشت و حتی علاقمندان به والیبال بر روی پله های بین سکوها نیز نشسته بودند. دکتر محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان و حمید سجادی معاون وی نیز از مهمانان ویژه این دیدار بودند.
تیم ملی والیبال کشورمان یکشنبه دوم تیرماه دومین بازی خود در برابر صربستان را در سال 12 هزارنفری آزادی تهران برگزار می کند.

 

 

            شکلک های محدثه

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، الکساندر آتاناسیچویچ بازیکن شماره 14 صربستان با 22 امتیاز و نیکلا کواچویچ بازیکن شماره یک این تیم با 18 پوئن، امتیازآورترین بازیکنان بودند. از ایران نیز فرهاد قائمی با 18 امتیاز و سید محمد موسوی و شهرام محمودی با 15 و14  امتیاز بهترین ها بودند.
تیم ملی والیبال ایران در این دیدار هشت امتیاز از سرویس و 15 امتیاز از دفاع روی تور به دست آورد در صورتی که صربستان سه امتیاز از سرویس و 14 امتیاز از دفاع روی تور به دست آورد.
ملی پوشان ایران در 44 درصد حمله ها موفق عمل کردند و تیم ملی والیبال صربستان در 47 درصد حمله موفق بود. دریافت های خوب ایران و صربستان در این بازی 52 درصد بود و از این نظر مساوی بودند.
در دفاع روی تور سید محمد موسوی از ایران با چهار امتیاز بهترین ایران بود و دراگون استانکویچ بازیکن شماره هفت صربستان با پنج امتیاز عنوان بهترین را به خود اختصاص داد.
در سرویس های موثر تیم ایران با 12درصد، عملکرد خوبی داشت اما آمار صربستان در این گزینه منفی شش درصد بود. اسپکرهای تیم ملی والیبال ایران در این بازی 28 امتیاز به دست آوردند و ملی پوشان صربستان در این پست 26 امتباز کسب کردند.
تیم ملی والیبال ایران در دریافت 55 درصد موفق عمل کرد اما صربستان تنها 39 درصد موفق بوده است.
تیم ملی والیبال صربستان در نهایت این بازی را سه بر دو به سود خود خاتمه داد اما ملی پوشان ایران موفق شدند نخستین امتیاز لیگ جهانی خود را کسب کنند. تیم ملی والیبال ایران با کسب یک امتیاز این بازی؛ در حال حاضر رتبه چهارم گروه سوم را از آن خود کرد و بالاتر از آلمان وکوبا قرار گرفت.
تیم ملی والیبال ایران ساعت 17 دوم تیرماه برای دومین بار در برابر صربستان صف آرایی خواهد کرد و بلافاصله ساعت 3 بامداد روز دوشنبه سوم تیرماه راهی ایتالیا می شود تا در هفته پنجم لیگ جهانی مهمان این تیم باشد.

 

 

            شکلک های محدثه

 

لیگ جهانی ایران - صربستان  پیش از آغاز مسابقه عکس 4

ممد سرعتی اومد

لیگ جهانی ایران - صربستان  پیش از آغاز مسابقه عکس 2

شیرمردان ایران

لیگ جهانی ایران - صربستان  پیش از آغاز مسابقه عکس 7

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 7 3 

ایران قهرمان

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 7 2

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 2 11 

هورااااااااااااااااااااااااااا

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 4 1

ستاره 7 ایران

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 5 4

لیگ جهانی ایران - صربستان  پیش از آغاز مسابقه عکس 13

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 6 17

لیگ جهانی ایران - صربستان  عکس 2 14

بوس   M.M   شیییییییییییییییییییییییییییرهبوس

سلام ای انتظــار انتظـــارم  

                            لام ای رهبر و ای یادگارم

سلامم بر تو ای فرزند زهرا 

                                         سلامم بر تو ای نـــاجی دنیا . . .

                                                                                            ادت حضرت حق مهدی صاحب الزمان بر شما مبارک

 

 

 

 چه انتظار عجیبی....


                                                                         تو درمیان منتظران هم عزیز من چه غریبی.....عجیبتر آنکه چه آسان نبودنت شده عادت....


چح بی خیال نشستیم نه کوششی نه وفایی...


                                                                   فقط  نشستیم گفتیم....خدا کند که بیایی.....!

 

                    

            شکلک های محدثه

 


 

معروف: امید زیادی به پیروزی در بازی بعدی دارم

کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: امروز بازیکنان تلاش خودشان را برای شکست صربستان انجام دادند، امید زیادی برای شکست این تیم در بازی بعدی دارم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف در نشست خبری بعد از بازی با صربستان افزود: تیم ایران امروز سومین بازی خود در لیگ جهانی والیبال را انجام داد. در ست های اول و دوم موفق نبودیم اما در ست سوم بازی خوبی انجام دادیم.
وی با بیان اینکه حمایت تماشاگران موجب دلگرمی بچه ها شد و در ست چهارم نیز موفق به شکست صربستان شدند، گفت: آمار این بازی نشان می دهد بازی ما بهتر بوده زیرا تفاوت امتیازها در ست ها که بردیم با باختیم خیلی متفاوت است.
تیم ملی والیبال ایران در هفته چهارم لیگ جهانی والیبال عصر امروز در سالن 12 هزار نفری آزادی در برابر صربستان قرار گرفت و سه بر دو مغلوب این تیم شد.

   

            شکلک های محدثه

 

ولاسکو: صربستان نشان داد چگونه از دفاع استفاده کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: بازی در برابر صربستان به ما یاد داد چگونه از دفاع استفاده کنیم و امتیاز بگیریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از بازی با صربستان گفت: بازی امروز دو نکته داشت اول اینکه باید می بردیم، اما باختیم. دوم اینکه با توجه به شکست در دو ست توانستیم به بازی برگردیم.
وی با بیان اینکه دو ست اول پشت خط زن صربستان سرویس های خوبی زد و ما را رنج داد، گفت: از ست سوم ما هم سرویس هایمان خوب شد و توانستیم امتیاز بگیریم.
سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان تصریح کرد: شهرام محمودی که به بازی آمد، خوب بازی کرد و بعد از ست دوم از پاسورها خواستم با موسوی بیشتر بازی کنند.
وی با تاکید بر اینکه من فکر می کنم صربستان به ما نشان داد چگونه از دفاع استفاده کنیم، گفت: در بازی امروز جنگندگی بازیکنان خیلی خوب بود و تا آخر بازی ادامه داشت که این نکته مهم این بازی است.
ولاسکو در ادامه با بیان اینکه دیروز هم قول دادم که یک بازی خوب انجام دهیم ودادیم، افزود: برای پیروز شدن باید بهتر شویم. مهم نیست با چه اختلافی ست ها را ببریم، مهم پیروزی در میدان است که صربستان پیروز این میدان بود. بازیکنان صربستان با اعتماد به نفس بازی کردند و این خیلی برای والیبال ایران خوب است، باید از این تیم ها یادبگیریم چگونه با قدرت های والیبال بازی کنیم.
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: پس فردا دو باره با صربستان بازی داریم و هفته آینده نیز با ایتالیا بازی داریم که خیلی مشکل است و باید بهتر شویم.
ولاسکو در پاسخ به خبرنگاران در مورد اصرارش به تعویض های همیشگی که نتیجه نمی دهد، گفت: باید تکنیک ها مختلف به دفعات تمرین شود. من فکر می کنم این تعویض هاخوب است و شرایط ایده آل برای ایران رقم می زند. باید تمرین بیشتر روی این تکنیک داشته باشیم تا بهتر شوند. امروز نمی توانم بگویم این تعویض ها کارایی نداشت. به عملکرد تیم ها مقابل نیز برمی گردد.
اگر روزنامه نگاران ایران از این موضوع ناراحتند باید سرمربی تیم ملی والیبال ایران را عوض کنند

 
                        

            شکلک های محدثه

 

موسوی: با بردن هم می‌شود تجربه کسب کرد


سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران معتقد است ملی‌پوشان باید در گرفتن امتیازهای پایانی دقت بیشتری به خرج دهند.

 

  محمد موسوی پس از بازی مقابل صربستان در کنفرانس خبری اظهار کرد: ما مقابل صربستان خوب بازی کردیم اما بازیکنان باید بیشتر فکر کنند تا بتوانند این بازی‌ها را ببرند و خودمان هم باید به این فکر کنیم که بازی‌ها را می‌توانیم ببریم که نتایج حساس را به سود خود تمام کنیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: ما با بردن هم می‌ توانیم چیز یاد بگیریم. فقط نباید ببازیم تا تجربه کسب کنیم. به نظر من باید بهتر کار کنیم تا پوئن‌های پایانی را به سود خود تمام کنیم.

            شکلک های محدثه

 

محمودی: به خاطر کم تجربگی باختیم


ملی‌پوش والیبال ایران گفت: اولین بار است که در لیگ جهانی بازی می کنیم و به خاطر کم‌تجربگی مغلوب صربستان شدیم.

 

 شهرام محمودی پس از شکست سه بر دو مقابل صربستان اظهار داشت: بازی را بد شروع کردیم. اولین بار است که در لیگ جهانی بازی می‌کنیم و کم‌تجربه هستیم. در دو گیم اول اشتباه داشتیم اما رفته رفته جا افتادیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: بچه‌ها تمام توان خود را در این مسابقه گذاشتند اما شاید کم‌تجربگی دلیل باخت ما بود. امروز می‌توانستیم صربستان را ببریم.

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: گیم پنجم تا اواخر بازی برتر بودیم اما نتوانستیم آن را حفظ کنیم. امیدوارم در بازی دوم مقابل این تیم عملکرد بهتری داشته باشیم.


            شکلک های محدثه

اسمش علیــه ، ۲ سالشه طفلی چشم چپش نابینا شده…به خاطر تومور چشمی بدخیم دکترا گفتن باید آب زیر چشمشو بکشیم و الّا میزنه به مغزش و زبونم لال میکشتش امّا اگه آب زیر چشمشُ بکشن فاتحه ی صورتش خونده میشه رفقا،خواهرا،برادرا عاجزانه ازتون خواهش میکنم واسه شفای این طفل معصوم دعا کنید…به قرآن راه دوری نمیره ممنون میشم اگه “هـــمــــتـــــون”بازنشر كنید تاافراد بیشتری دعا کنن واسش

خداییش دعا كنید بچه ها و بزارید تو وبتون بعد چند وقت اگه خواستید پاكش كنید خیلی خودخواهی اگه به خاطر اینكه به وبلاگامون ربطی نداره یا غمگینه یا قشنگ نیست نزاریمش و یه بچه ۲ ساله رو از دعاهای بقیه محروم كنید شاید خدا دعا هامون رو براورده كنه و زندگی یه ادم متحول بشه خواهــــــــــــــــــــــــــــش می كنم ازتون دوستای مهربونم هم دعا كنید هم بزاریدخواهــــــــــــــ

طبقه بندی: عکس، خبر والیبال، تولد،

[ جمعه 31 خرداد 1392 ] [ 08:50 ب.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


نمایش نظرات 1 تا 30
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه