تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - باختیم/عکس/مصاحبه

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سلاااااااااااااام

خوبیدبروبچ

منم داغونم دیروز بدترین روز عمرم بودsmiley face crying emoticon

میدونم شمام اصلا خوشحال نیستین من دیشب کم مونده بود گیه کنم

اخه اون چه بازی بودن بچه های والیبال کردن

بخدا داشتم دیوونه میشدم

اگه دیشب میبردیم امروز با برزیل بازی داشتیم اونم واسه فینال

نه با ایتالیا واسه رده بندی

امروز حتما میبازیم

ولی دستشون درد نکنه بچه های تیم ملی که تا اینجا اومدن کار هرکسی نیست

راستی بچه ها لطفا به این وب هم سر بزنید وب

محیا جونه تازه به ما والیبالیا اضافه شده

ادرس وبشم اینه mahya33.blogfa.com

نظر نشه فراموش حرف اضافی خاموش

وستون دارم

خداحافظgoodbye tears emoticonمرحله نهایی لیگ جهانی   ایران - آمریکا  عکس1 13 

 مرحله نهایی لیگ جهانی   ایران - آمریکا  عکس1 14


مرحله نهایی لیگ جهانی   ایران - آمریکا  عکس3 4 


مرحله نهایی لیگ جهانی   ایران - آمریکا  عکس3 10

مرحله نهایی لیگ جهانی   ایران - آمریکا  عکس4 17         

فیاضی: باید تاکتیک پذیری خود را بالا ببریم


دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: شکست مقابل آمریکا این درس را برای ما داشت که باید تاکتیک پذیری خود را بالا ببریم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، پوریا فیاضی پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: آمریکا ما را سورپرایز کرد و بازیکنان این تیم مانند یک ماشین بازی کردند. برای این مسابقه انگیزه زیادی داشتیم و خود را آماده کرده بودیم اما درس بزرگی از این بازی گرفتیم تا بدانیم باید تاکتیک پذیری خود را بالا ببریم.
وی ادامه داد: نشان داده ایم که از تیم های بزرگ دنیا چیزی کم نداریم اما باید تاکتیک پذیری خود را بالا ببریم چون در برخی از مواقع حساس مسابقه نکات مورد نظر کادر فنی که در جلسات آنالیز مطرح می شود را فراموش می کنیم.
دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: یکی از تیم هایی که همیشه روی حساب و کتاب و شناخت حریف بازی می کند تیم آمریکاست که مقابل ما هم شایسته پیروزی بود.خوش خبر: ملی پوشان آمریکا را دست کم گرفته بودند 


سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان ایران در مسابقه با آمریکا حریف را دست کم گرفته بودند و به بازی نهایی فکر می کردند. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: در این مسابقه آمریکایی ها بهتر از ما بازی کردند و دست ما را خوانده بودند. شاید به دلیل خستگی بازیکنان بود اما آن ها جنگنده بازی نکردند. 
وی ادامه داد: هیچ عذری برای چنین شکستی پذیرفته نیست چون بد بازی کردیم و باختیم. 
خوش خبر گفت: در این سطح از مسابقات بازیکنان نمی توانند مغرور شوند به خصوص اینکه ایران برای نخستین بار به این مرحله رسیده است. شاید بازیکنان ما آمریکا را ساده گرفته بودند و به فینال فکر می کردند.

اسپارو: به خوبی برنامه های تاکتیکی ایران را از کار انداختیم


سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا گفت: با برنامه ریزی دقیق و آنالیز بازی ایران به خوبی توانستیم برنامه های تاکتیکی این تیم را از کار بیندازیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسپارو پس از شکست سه بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل آمریکا اظهار داشت: در این مسابقه سرویس های خیلی خوبی زدیم که این مسئله دریافت ایرانی ها را دچار مشکل کرد. در مقابل عملکرد خوب دریافت کننده های ما باعث شد در زدن اسپک هم آمار خوبی داشته باشیم.
وی ادامه داد: پاسور ما به خوبی توپ را در طول تور به گردش درآورد تا دفاع روی تور ایران که یکی از نقاط قوت آنهاست از کار بیفتد.
اسپارو گفت: خودمان را برای درخشش در مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنیم و صعود به بازی نهایی لیگ جهانی می تواند روحیه ما را برای درخشش در آن مسابقات افزایش دهد.معروف: برای کسب مدال برنز تلاش می‌کنیم


تیم ملی والیبال ایران با شکست 3 بر صفر مقابل آمریکا از رسیدن به فینال لیگ جهانی والیبال بازماند. سعید معروف، کاپیتان تیم ملی ایران بعد از این بازی اظهار داشت: با وجود نتیجه‌ای که گرفتیم از عملکرد بازیکنان خوشحالم. امروز، روز بدی برای تیم والیبال ایران نبود بلکه روز خوب والیبال آمریکا بود. آنها بدون نقص و کامل بازی کردند. ما برای برنده شدن باید بهتر بازی می‌کردیم. در حال حاضر اگر 10 بار هم با تیم ملی آمریکا بازی کنیم، 9 مسابقه را آنها می‌برند.

به گزارش تسنیم، معروف ادامه داد: ما عملکرد خوبی در لیگ جهانی داشتیم و تماشاگران ما نیز فوق العاده بوده‌اند. ما فردا برای کسب مدال برنز تلاش می‌کنیم.

تیم ملی ایران از ساعت 20 فردا (یک‌شنبه) در بازی رده‌بندی به مصاف تیم بازنده دیدار ایتالیا و برزیل می‌رود.کواچ: خسته نبودیم، خیلی بد بازی کردیماسلوبودان کواچ سرمربی تیم والیبال ایران پس از باخت مقابل آمریکا و بازماندن از راه‌یابی به فینال لیگ جهانی اظهار کرد: بازی بسیار مهمی داشتیم اما قدرش را ندانستیم. خیلی بد بازی کردیم. امروز تیم ایران بدون انرژی بازی کرد. خوب سرویس نزدیم و شکست خوردیم.

به گزارش ایسنا، وی افزود: وقتی در چنین سطحی با تیم آماده‌ای چون آمریکا روبرو می‌شویم کار خیلی سخت می‌شود. اینکه تاکنون چگونه کار کرده‌ایم مهم نیست بلکه عملکرد تیم را در مهم‌ترین بازی تورنمنت قضاوت می‌کنند و ما نباید در چنین مقطعی این‌طور بد بازی کنیم.

سرمربی تیم والیبال ایران در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان تیم ملی خسته بودند گفت: چنین نیست. بازیکنان تیم ما بعد از بازی دیروز شرایط خوبی داشتند. ما بد بازی کردیم. البته بازیکنان تلاش زیادی کردند اما اشتباهات تکنیکی و تاکتیکی زیادی در زمین داشتیم. من از دست بازیکنانم عصبانی شدم زیرا وقتی که بازیکنانم به تاکتیک‌های مورد نظر من در زمین عمل نکردند واقعاً ناراحت شدم.داورزنی: باید این باخت را فراموش کرد


محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران اظهار کرد: امروز تیم آمریکا خیلی خوب بازی کرد و پیروز شد. ایران هم خوب نبود و باخت. ما در دور مقدماتی و بعد از مسابقات جام بین قاره‌ای هیچ‌گاه با آمریکا بازی نداشتیم. بعد از مدت‌ها با این تیم روبرو می‌شدیم. آمریکایی‌ها خیلی منظم بازی کردند. خوب سرویس زدند و خوب دفاع کردند. به نظرم بازیکنان ایران اسیر سرویس‌های خوب حریف شدند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: تیم ایران در این مسابقه دریافت خوبی نداشت و پاس‌ها هم نرسید. در ورزش هم تیمی که کمتر اشتباه کند پیروز می‌شود. شاید خستگی بازی دیروز هم در این باخت تأثیر داشت. باید قبول داشت که همان‌قدر که ما بد بودیم آمریکا خوب بود. احساس می‌کنم وقتی بازیکنان به جمع چهار تیم برتر رسیدند احساس رضایت کردند و روحیه تلاش و جنگندگی برای رسیدن به فینال ضعیف شد.

رئیس فدراسیون والیبال ایران با تحسین محمد موسوی تأکید کرد: مصدومیت موسوی هم مزید بر علت شد که تیم ایران نتواند پیروز شود. مجموعاً عملکرد کلی تیم ایران برخلاف بازی دیروز خوب نبود. در ورزش گاهی می‌بریم و بعضی وقت‌ها هم می‌بازیم. تجربه‌ی این برد و باخت‌ها در آینده به ما کمک خواهد کرد. ما در قهرمانی جهان و لیگ جهانی سال آینده با آمریکا هم‌گروه هستیم. مطمئناً با تجربه این مسابقه می‌توانیم آمادگی خوبی برای آینده داشته باشیم.

داورزنی تأکید کرد: باید بازی امروز را فراموش کنیم و به فکر مرحله رده‌بندی باشیم. امروز خوب بازی نکردیم و در کل عملکرد خوبی نداشتیم. حالا نباید در مورد باخت صحبت کنیم و باید تلاش کرد تا فردا بازی بهتری انجام دهیم. بازیکنان باید این باخت را فراموش کنند و در بازی رده‌بندی بهترین نمایش خود را نشان دهند. آن‌ها قبلاً ثابت کرده‌اند که توانایی بیشتری دارند.وضعیت موسوی در هاله ای ابهام


سید محمد موسوی در ست دوم دیدار مقابل آمریکا از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد.

سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران در این خصوص گفت: هنوز وضعیت محمد موسوی مشخص نیست؛ باید از پای وی عکسبرداری کنیم و پس از آن نظر نهایی را اعلام می کنیم.

تیم ملی والیبال ایران امروز در دیدار رده بندی از ساعت 20 به مصاف ایتالیا، میزبان مسابقات خواهد رفت.طبقه بندی: خبر والیبال،

[ یکشنبه 29 تیر 1393 ] [ 09:50 ق.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


نمایش نظرات 1 تا 30
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه