تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - محمد موسوی:کاش ما هم دروالیبال یک برنامه 90 داشتیم/ولاسکو 19 دی به ایران می ایدهفته سوم دور برگشت والیبال/کاله و شهرداری ارومیه

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

 

ملی‌پوش تیم والیبال کاله با اظهار تاسف از حاشیه‌های هفته‌های اخیر لیگ برتر والیبال و گلایه از عملکرد ناظران گفت: ای کاش ما هم در والیبال یک برنامه 90 داشتیم.

محمد موسوی عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: متاسفانه در جریان بازی تیم‌های کاله و شهرداری ارومیه تماشاگران به ما فحاشی می‌کردند و با پرتاب اشیا و استفاده از لیرز کاملا تیم کاله را تحت فشار قرار می‌دادند. من از ناظر بازی انتظار داشتم که جریان بازی را متوقف می‌کرد و به تماشاگران تذکر می‌داد.

وی با گلایه از مصاحبه منتشر شده از سوی یگانه مجد، دبیر سازمان لیگ خاطر نشان کرد: او نباید از دست من یا هر کس دیگری عصبانی می‌شد. او ناظر بازی بوده و موظف است وقایع بازی را همان طور که رخ داده به فدراسیون منعکس کند. متاسفانه اطلاع دارم که اصلا واقعیت‌ها را در گزارش خود قید نکرده است.

موسوی اضافه کرد: یگانه مجد می‌گوید قبل از این که موسوی توپ را شوت کند، هیچ حاشیه‌ای وجود نداشته، هیچ فحاشی رخ نداده و هیچ شیی هم به داخل زمین پرتاب نشده بود، اما شفق (ناظر دوم) که یک چهره فرهنگی و معلم است همه حقایق را رک و راست اعلام کرد. جالب است که یگانه در زمان سنگ پراکنی ها از تیم ما خواست که زمین را ترک کنیم. فیلم این موضوع موجود است. بعد از چند دقیقه همین شخص داخل رختکن ما شد و با داد و فریاد خواست به زمین مسابقه برگردیم و تاکید کرد که من نگفتم زمین مسابقه را ترک کنید!

ملی‌پوش کاله ادامه داد: فردی که طی چند دقیقه حرف خود را مقابل این همه آدم عوض می‌کند آیا واقعا می‌تواند درباره یک بازیکن صحبت کند و بگوید فلانی تافته جدا بافته است؟ رفتار یا شخصیت فردی من که به وی ربطی ندارد. او می‌تواند درباره رویدادهای بازی اظهارنظر کند. او باید وقایع بازی را همان طور که رخ داده رسانه ای کند. نباید به من بازیکن، نسبت‌های ناروا بدهد. اگر یک پیشکسوت یا مربی خاک خورده والیبال این حرف‌ها را می‌زد تا این حد ناراحت نمی‌شدم. نمی‌دانم چرا این حرف‌ها را علیه من مطرح می‌کند و چه منظوری از این کارها دارد. نمی‌دانم این جریان سازی‌ها از کجا آب می‌خورد و چه هدفی از این کارها دارند.

ملی‌پوش تیم والیبال کاله با گلایه از عملکرد ناظران، به ایسنا گفت: وقتی که حاشیه‌های بازی‌های مختلف منعکس نمی‌شود و ناظران بازی‌ها به هر دلیلی بداخلاقی‌ها را گزارش نمی‌کنند، همین می‌شود که تماشاگران شهرهای مختلف به خود اجازه هر نوع فحاشی و بی احترامی نسبت به تیم حریف را می‌دهند. حالا در حاشیه‌های رخ داده در جریان بازی کاله و شهرداری می‌خواهند من بازیکن را محکوم کنند و به تماشاگران بابت پرتاب اشیا به داخل زمین حق دهند. من قبول دارم که اشتباه کردم، اما اصلا قصد نداشتم به هواداران تیم ارومیه توهین کنم و اصلا هم این کار را نکردم. به هر حال در آن هجمه‌ای که از سوی تماشاگران وجود داشت و فحاشی‌ها و پرتاب اشیا و لیزر به داخل زمین برای لحظه‌ای نتوانستم عصبانیت خود را کنترل کنم و توپ را شوت کردم. چون از دست خودم عصبانی بودم این کار را کردم و باز هم می گویم قصد توهین به کسی را نداشتم. بالاخره ما هم آدم هستیم و ممکن است اشتباه کنیم. اما بر فرض که رفتار من هم درست نبوده باشد، باید سنگ پراکنی شود؟

موسوی با اظهار نگرانی از سلامت بازیکنان والیبال در سالن‌های مختلف گفت: اگر خدای نکرده یکی از آن اشیا به چشم یکی از بازیکنان می‌خورد و اتفاق ناراحت کننده‌ای رخ می‌داد چه کسی پاسخگو بود. خدا شاهد است که یک سنگ از بغل چشم فرهاد قائمی گذشت و دست و پای او شل شد و حتما باید اتفاق ناگواری رخ دهد تا آقایان ناظر به خودشان بیایند! آیا با محکوم کردن من موسوی همه چیز حل می‌شود؟

بازیکن تیم والیبال کاله، ادامه داد: نمی‌خواهم بگویم فقط در شهر ارومیه چنین شرایطی وجود دارد. چه کسی می‌تواند بگوید بازیکنان تیم کاشان، این هفته‌ در آمل امنیت دارند! به خدا تماشاگران می‌گویند چون در فلان شهر بازیکنان تیم ما را اذیت کردند، حالا ما تلافی می‌کنیم. این اصلا درست نیست. باید شرایط کنترل شود. اگر شرایط بازی میزبان و ارومیه کنترل می‌شد و رسانه‌ها به حاشیه‌های آن می پرداختند هفته بعد این مسایل در بازی تیم ما تکرار نمی‌شد. من از شما خبرنگاران جوان تشکر می‌کنم که این مسایل را پوشش رسانه ای می‌دهید. کاش ما هم در والیبال یک برنامه 90 داشتیم.

بازیکن تیم والیبال کاله در پایان گفت: امیدوارم کمیته‌ انضباطی طوری تصمیم بگیرد تا دیگر چنین حاشیه‌هایی رخ ندهد. آنقدر سختگیرانه عمل کنند که دیگر چنین اتفاق‌هایی رخ ندهد، چرا که اگر خدای نکرده اتفاق جبران ناپذیری بیفتد همه ما تا آخر عمر پشیمان می‌شویم.

 

عمو ولاسکو

سرمربی تیم ملی والیبال ایران هشتم ژانویه 2013 (19 دی ماه 1391) به ایران باز می گردد.

ولاسکو 19 دی به ایران می آید

 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران که بعد از کسب جواز حضور در مسابقات لیگ جهانی 2013 در شهریور ماه، به ایتالیا رفته بود 19 دی ماه به منظور نهایی کردن قرارداد جدید خود و امضای آن به ایران می آید.

 

ولاسکو در این سفر علاوه بر ارائه برنامه های خود برای آماده سازی تیم ملی کشورمان برای حضور در مسابقات لیگ جهانی، جام ملتهای آسیا، برپایی اردوهای تیم ملی، برنامه تمرینی و ... از رقابتهای لیگ برتر والیبال هم دیدن می کند تا از نزدیک در جریان این مسابقات قرار گیرد. گرچه ولاسکو با گذشت 13 هفته از مسابقات لیگ برتر والیبال در ایران حضور نداشت اما با در اختیار داشتن فیلم تمامی مسابقات که از سوی فدراسیون والیبال برای وی ارسال شد در جریان کامل رویدادها بود و به تمام اتفاقات لیگ برتر اشراف پیدا کرد.

 

در این بین مسئولان فدراسیون والیبال در تلاش هستند تا همزمان با حضور ولاسکو در ایران از" پیه رو ربادنگو" مشاور فدراسیون والیبال ایران هم دعوت به عمل آورند تا به ایران سفر کند و نشستی مشترک داشته باشند.

 

اسامی ناظران و داوران هفته سوم دور برگشت اعلام شد

سازمان لیگ والیبال اسامی ناظران و داوران هفته سوم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته سوم دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال با انجام 6 بازی در شهرهای مختلف برگزار می شود که بر اساس اعلام سازمان لیگ اسامی داوران و ناظران این بازی به شرح زیر است:

بندرعباس - ساعت 17:30، آلومینیوم المهدی بندرعباس– شهرداری ارومیه،
ناظر: غفار درخشنده، داور اول: کیوان عابدزاده ، داور دوم: امید فولادی وندا

آمل- ساعت 17:30، کاله مازندران- باریج اسانس کاشان،
ناظر: حمید حق بین، داور اول: حمید راهجردیان، داور دوم: داود ناسفی

گنبد- ساعت 17:30، بازرگانی جواهری گنبد- میزان مشهد،
ناظر: خلیل یگانه مجد، داور اول: مسعود یزدان پناه، داور دوم: بهرام سلیمانی

کرج- ساعت 17:30، سایپا البرز- نوین کشاورز،
ناظر: احمد بندری، داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: محمد عشق دوست

تهران- ساعت 17، پیکان تهران- پیشگامان کویر یزد،
ناظر: محمود کشفی، داور اول: ابراهیم فیروزی، داور دوم: علیرضا قریب

ورامین- ساعت 17:30، متین ورامین- شهرداری تبریز،
ناظر: اسماعیل صباغ، داور اول: اصغر حاج کاظمی، داور دوم: وحید پورکاشیان

 

رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران


 جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال با حضور اعضا امروز به منظور رسیدگی به مسئله ناتمام ماندن بازی شهرداری ارومیه و کاله آمل تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در جلسه امروز دوشنبه 4 دی ماه کمیته انضباطی که با حضور دکتر فرخی رییس کمیته انضباطی، انصاری دبیر کمیته انضباطی، افشاردوست دبیر کل فدراسیون، پورحسن رییس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران، خلیل یگانه مجد و محمد حسین شفقی ناظران این مسابقه، ابراهیم فیروزی داور، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و نمایندگان تیم ها برگزار و در خصوص نا تمام ماندن بازی تیم های شهرداری ارومیه و کاله مازندران بحث و بعد از شنیدن صحبت های ناظران و خاطیان رای این کمیته اعلام شد که به قرار زیر است:

نتیجه بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 3 بر صفر به سود شهرداری ارومیه و با امتیازات 25 بر صفر اعلام شد.

ضمنا شهرداری ارومیه به دو جلسه بازی بدون تماشاگر محکوم شد.

سید محمد موسوی عراقی هم محکوم به پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی شد.
سرویس عکس:


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 1


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 2


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 3


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 4
عششششششششق منو


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 5


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 6


رای کمیته انضباطی در خصوص بازی شهرداری ارومیه و کاله مازندران 7

چه مظلوم نیگا میکنه

طبقه بندی: خبر والیبال،

[ دوشنبه 4 دی 1391 ] [ 01:26 ب.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه