تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - جدال تفکرات مربیان در هفته چهارم لیگ برتر والیبال

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

جدال تفکرات مربیان در هفته چهارم لیگ برتر

هفته چهارم از دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران یکشنبه 10 دی ماه با انجام 6 بازی در شهرهای مختلف برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاهها روز یکشنبه به هفته چهارم خود می رسد؛ هفته ای که حساسیت خاصی در بالای جدول دارد چراکه تیم های مدعی در این روز به مصاف هم می روند تا مشخص شود کدام تیم قدرت بیشتری دارد. شهرهای تهران، کاشان، بندرعباس، کرج، مشهد و یزد در این روز از تیم های حاضر در لیگ برتر میزبانی می کنند.
پیکان که هم اکنون با 30 امتیاز در رده اول قرار گرفته در این هفته با فراغ بال بیشتری به میدان می رود و نظاره گر جدال سایر مدعیان این فصل خواهد بود. شاگردان پیمان اکبری که با پیروزی مقابل پیشگامان کویر در هفته قبل نتیجه مهمی را به دست آوردند روز یکشنبه در مشهد به مصاف میزان خراسان می روند. البته در این بین نباید از اندیشه قوچان نژاد و بازیکنان در تیم میزان گذشت چراکه دست کم گرفتن این تیم با انگیزه می توانند نتیجه ای همانند نتیجه دور رفت را که با شکست تهرانی ها همراه بود رقم بزند.
در کرج تیم سایپا از کاله مازندران میزبانی می کند؛ جایی که جدال دیدنی را میان تیم های مدعی رقم می زند و شاید روز مهمی برای نفرزاده و عطایی در هر دو تیم باشد. هر دو تیم که در دیدارهای هفته گذشته خود پیروز از میدان بیرون آمدند و شمار امتیازات خود را افزودند حالا رودرروی یکدیگر قرار می گیرند تا مشخص شود که آیا عطایی و شاگردانش در تیم کاله همانند بازی رفت می توانند پیروز شوند و یا نفرزاده با آنالیز رقیب اجازه پیروزی حریف را نمی دهد و بازیکنانش را برای کسب بیشترین امتیاز آماده کرده است. 27 امتیاز بودن هر دو تیم برای اینکه یکی از دیگری سبقت بگیرد و خود را به رده های بالاتر برساند بر حساسیت این بازی می افزاید.

اما یزد این هفته برگزار کننده یک بازی مهم دیگر این هفته خواهد بود. روز یکشنبه تیم پیشگامان کویر یزد به مصاف متین ورامین می رود تا بتواند همچنان رده دومی اش را با پیروزی بر این تیم حفظ کند. یزدی ها که هفته قبل با شکست مقابل پیکان به رده دوم سقوط کردند حالا می خواهند جبران مافات کنند و به همین دلیل میرحسینی با افکار خود روز سختی را برای ورامینی ها رقم می زند. در طرف دیگر هم اگرچه کارخانه بازی رفت را به یزدی ها واگذار کرده بود اما با انگیزه ای که شاگردانش دارند مقابل این مدعی قد علم می کنند  و اجازه نمی دهند تا امتیازات نصیب میزبان شود. هم اکنون پیشگامان 28 امتیازی است و در رده دوم قرار دارد و متین با 27 امتیاز بعد از تیم های سایپا و کاله در رده پنجم قرار گرفته است.

در ادامه این مسابقات در کاشان تیم باریج اسانس از شهرداری ارومیه پذیرایی می کند. بازی رفت این دو تیم که 3 بر یک به سود ارومیه ای ها تمام شده بود درس عبرتی برای معدنی است تا این تیم را دست کم نگیرد و با تمام قدرت مقابل حریف به میدان برود. در هر حال معدنی به خوبی از توان معروف و نادی که در تیم شهرداری ارومیه بازی می کنند آگاه است و باید ترفندهای خود را برای مهار این دو بازیکن به کار ببندد. شهرداری ارومیه که از شروع دور برگشت هنوز نباخته هم برای ادامه روند پیروزی هایش امیدوار است تا به 26 امتیاز و رده ششمی اش در جدول بیافزاید فرصت حضور در میان مدعیان را پیدا کند.
در تهران هم تیم نوین کشاورز از شهرداری تبریز میزبانی می کند. این بازی که جدال تیم های انتهایی جدول به شمار می رود طبعا در سایه سایر مسابقات این هفته قرار می گیرد اما نباید فراموش کرد که تیم های انتهایی جدول هم برای بقا در لیگ برتر تلاش زیادی می کنند و باید این مسابقه را هم حساس برای این تیم ها دانست. در هر حال مسعود آرمات و قاسم تاجری که این فصل بر خلاف فصل قبل نتایج خوبی را به دست نیاوردند شرایط سختی را تجربه می کنند که پیروزی در این بازی برای هر کدام از آنها اهمیت خاصی را دارد. شهرداری هم اکنون در رده دهم و نوین در رده یازدهم ایستاده است.
اما در آخرین بازی این هفته بازرگانی جواهری گنبد میهمان آلومینیوم المهدی بندرعباس است. آلومینیوم که هم اکنون در رده هشتم جدول قرار گرفته به مصاف تیم آخر جدول رده بندی می رود اما این دلیل نمی شود تا گنبدی ها را دست کم گرفت و مقابل آنها به سادگی بازی کرد. جواهری که بعد از هفته ها در هفته گذشته بالاخره طعم شیرین پیروزی را میزان مشهد چشید مطمئنا انگیزه زیادی برای تکرار پیروزی دارد و باید دامغانی و شاگردانش در تیم آلومینیوم مراقب این انگیزه باشند.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدار باریج اسانس و شهرداری ارومیه در کاشان بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

برنامه کلی هفته چهارم دور برگشت به شرح زیر است:

یکشنبه 10 دی ماه
کاشان ساعت 17:30: باریج اسانس کاشان – شهرداری ارومیه
بندرعباس ساعت 16: آلومینیوم المهدی بندرعباس – بازرگانی جواهری گنبد
کرج ساعت 17:30: سایپا البرز – کاله مازندران
مشهد ساعت 17: میزان مشهد – پیکان تهران
تهران ساعت 17:30: نوین کشاورز – شهرداری تبریز
یزد ساعت 17:30: پیشگامان کویر یزد – متین ورامین


جدول رده بندی تیم های تا پایان هفته سوم از دور برگشت رقابتها به شرح زیر است:
1-پیکان تهران با 30 امتیاز
2-پیشگامان کویر یزد با 28 امتیاز
3-سایپا البرز با 27 امیتاز
4-کاله مازندران با 27 امتیاز
5-متین ورامین با 27 امتیاز
6-شهرداری ارومیه با 26 امتیاز
7-میزان خراسان با 24 امتیاز
8-آلومینیوم المهدی بندرعباس با 20 امتیاز
9-باریج اسانس کاشان با 14 امتیاز
10-شهرداری تبریز با 14 امتیاز
11-نوین کشاورز با 9 امتیاز
12-جواهری گنبد با 4 امتیاز

 
سرویس عکس:


جدال تفکرات مربیان در هفته چهارم لیگ برتر 1
طبقه بندی: برنامه بازی ها، خبر والیبال،

[ شنبه 9 دی 1391 ] [ 02:50 ب.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه