تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - سقوط سه پله ای پیشگامان در روز صعود متین و کاله

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

سقوط سه پله ای پیشگامان در روز صعود متین و کاله

هفته چهارم از دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران با صدرنشینی پیکان تهران صعود متین ورامین به رده دوم جدول به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، امروز یکشنبه 10 دی ماه هفته چهارم از دور برگشت لیگ برتر والیبال در شهرهای کاشان، بندرعباس، کرج، مشهد، تهران و یزد برگزار شد که در مهمترین بازیها تیم متین ورامین با شکست پیشگامان کویر یزد به رده دوم صعود کرد و کاله مازندران هم با شکست سایپا به رده سوم رسید.
در بازیهای امروز تیم پیشگامان کویر یزد در حالی که از متین ورامین میزبانی می کرد در شهر خود و مقابل هوادارانش با نتیجه 3 بر یک شکست خورد تا 3پله در جدول رده بندی سقوط کند. در این بازی شاگردان مصطفی کارخانه با تمام قدرت مقابل پدیده این فصل لیگ برتر به میدان رفتند و در نهایت توانستند این تیم را در خانه خود شکست دهند. شاگردان میرحسینی که در دور رفت با همین نتیجه متین ورامین را شکست داده بود این بار مغلوب شاگردان کارخانه شدند تا به رده پنجم جدول نزول پیدا کنند و در مقابل هم تیم حریف با 30 امتیاز به رده دوم جدول رده بندی تکیه بزند.

اما در کرج یک بازی مهم دیگر برگزار شد و آن جدال دیدنی سایپا و کاله آمل بود. در این بازی تیم میزبان 3 بر 2 مقابل کاله آمل شکست خورد تا پنجمین شکست این فصل خود را تجربه کند. بهروز عطایی و شاگردانش همانند بازی رفت پیروز جدال با نفرزاده و شاگردان جوانش شدند. به این ترتیب کاله با 29 امتیاز به رده سوم صعود و سایپا با 28 امتیاز به رده چهارم نزول پیدا کردند. از حواشی به وجود آمده در این بازی درگیری تماشاگران کاله با نیروی انتظامی در سالن مسابقه بود.

در این بین در روزی که تغییرات زیادی در جدول رده بندی برای تیم های مدعی به وجود آمد شاگردان پیمان اکبری در مشهد با خیالی آسوده مقابل میزان خراسان به میدان رفتند و 3 بر صفر بر این تیم غلبه کردند. با این پیروزی پیکان با 33 امتیاز در رده اول همچنان باقی ماند و با 3 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول صدرنشین است. شاگردان قوچان نژاد هم با شکست در این بازی دهمین باخت خود را تجربه کردند تا با 17 امتیاز در رده دهم جدول قرار بگیرند.از نکات جالب توجه این بازی حضور خوب تماشاگران مشهدی و احترام آنها به هر دو تیم بود. با وجود اینکه تیم میزان در این بازی شکست خورد اما تماشاگران مشهدی به خوبی از پس میزبانی برآمدند و این روز را به نام خود ثبت کردند.


در کاشان تیم باریج اسانس از شهرداری ارومیه پذیرایی کرد و این تیم را با نتیجه 3 بر صفر راهی کرد. حسین معدنی که برای پیروزی در این بازی بازیکنانش را آماده کرده بود در نهایت موفق شد و توانست جبران شکست مرحله رفت را کند. به این ترتیب باریج اسانس با این 3 امتیاز 17 امتیازی شد و در رده نهم قرار گرفت و شهرداری ارومیه هم با 26 امتیاز در همان رده ششم باقی ماند. در این بازی سعید مصطفی وند و سعید معروف از تیم شهرداری ارومیه به دلیل اعتراض به داور به ترتیب اخطار شفاهی  و کارت زرد دریافت کردند.


اما آلومینیوم المهدی بندرعباس امروز در دیداری سخت مقابل بازرگانی جواهری گنبد به پیروزی دست یافت. در این بازی نماینده بندرعباس به سختی با نتیجه 3 بر 2 مقابل رضا ابراهیمی و شاگردانش پیروز شد تا 22 امتیازی شود و همچنان در رده هشتم بماند. اما تیم جواهری که این فصل نمایش سال گذشته خود را نداشته چهاردهمین باخت خود را ثبت کرد تا تنها با 5 امتیاز این تیم در رده آخر جدول رده بندی قرار بگیرد.

در آخرین بازی این هفته هم شهرداری تبریز از سد نوین کشاورز گذشت. نماینده تهران در حالی که از تبریزی ها میزبانی می کرد مقابل این تیم 3 بر یک شکست خورد تا بدون کسب امتیاز این هفته را به پایان برساند. اما شاگردان احمد مساجدی در تیم تبریزی با 3 امتیاز این بازی 17 امتیازی شدند و رده دهم را به نام خود ثبت کردند.


نتایج کامل مسابقات هفته چهارم دور برگشت به شرح زیر است:
باریج اسانس کاشان 3- صفر شهرداری ارومیه
(25-23، 25-20، 31-29)
آلومینیوم المهدی بندرعباس 3-2 بازرگانی جواهری گنبد
(20-25،26 -28، 25-22 ، 25-21، 17-15)
سایپا البرز 2-3 کاله آمل
(17-25، 25-17، 25-22، 17-25، 19-21)
میزان مشهد صفر – 3 پیکان تهران
(26-28، 16-25، 17-25)
نوین کشاورز 1 -3 شهرداری تبریز
(24-26، 21-25، 29-27، 18-25)
پیشگامان کویر یزد 1-3 متین ورامین
(25-14، 19-25، 14-25، 19-25)
 [ دوشنبه 11 دی 1391 ] [ 01:34 ب.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه