تبلیغات
☆ششمین ستاره والیبال☆ - سرنوشت پلی اف در دست قعر نشینان

☆ششمین ستاره والیبال☆

عشق من ...... ایران ......

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ ☆ششمین ستاره والیبال☆ خوش آمد میگویم ... برای مشاهده کامل مطالب از آرشیو مطالب وبلاگ استفاده کنید.

هفته پایانی لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران روز چهارشنبه 25 بهمن ماه در شهرهای مختلف برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته یازدهم از دور برگشت (هفته بیست و دوم) رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران چهارشنبه برگزار می شود تا مرحله مقدماتی لیگ برتر به پایان برسد و تیم های صعود کننده به پلی آف معرفی شوند. اما رقابتهای این هفته برای تیم های پیکان، متین ورامین و کاله که پیش از این صعودشان به پلی آف مشخص شده بود با آرامش بیشتری دنبال می شود و برعکس برای تیم های سایپا و شهرداری ارومیه از بالاترین حساسیت برخوردار است. چراکه یکی از این دو تیم برای رسیدن به پلی شانس دارد و جالب است که سرنوشت آنها به دست تیم های قعر جدولی که سقوطشان به لیگ دسته یک نهایی شده افتاده است.

در بازی های این هفته در ارومیه تیم های شهرداری ارومیه و نوین کشاورز به مصاف هم می روند. شهرداری ارومیه که با 38 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و برای رسیدن به پلی آف باید به رده چهارم برسد روز سختی را دارد. این تیم با دو امتیاز اختلاف نسبت به تیم رده چهارمی سایپا برای جبران و از دست ندادن شانس حضور در پلی آف به پیروزی و کسب هر سه امتیاز این بازی نیاز دارد و باید در انتظار شکست رقیب خود یعنی سایپا باشد. شاگردان جورجوویچ که با شکست در بازی هفته قبل خود مقابل یزدی ها از کورس مدعیان عقب افتادند باید در آخرین روز مرحله مقدماتی با بهترین شرایط پا به میدان بگذارند. در طرف مقابل هم تیم نوین کشاورز که سقوطش به لیگ دسته یک قطعی شده است و تنها 16 امتیاز را در این مرحله به دست آورده برای اعاده حیثیت به میدان می آید و باید منتظر بود و دید که پیروزی از آن کدام تیم است.

اما در گنبد هم تیم های جواهری گنبد و سایپا البرز رودر روی هم قرار می گیرند تا سرنوشت تیم چهارم صعود کننده به پلی آف مشخص شود. سایپا که برای رسیدن به پلی آف از شانس بیشتری نسبت به شهرداری ارومیه برخوردار است برای تمام کردن کارش در دور مقدماتی به امتیاز کامل این بازی احتیاج دارد. این شرایط برای سایپای رده چهارمی با 40 امتیاز بسیار مهم  است. به هر حال نفرزاده می داند برای رسیدن به پلی آف باید همانند دور رفت گنبدی ها را شکست دهد تا این مهم صورت گیرد. اما گنبدی ها که  پیش از این سقوطشان به لیگ دسته اول مسجل شده بود، در هفته های اخیر نشان داده اند تیم دست و پا بسته ای نیستند.

بازی تیم های متین ورامین و کاله مازندران شاید جذاب ترین و زیباترین بازی این هفته از نظر فنی باشد. کارخانه و عطایی که تیمشان را در پلی آف می بینند تنها برای ارائه بازی زیبا در ورامین به مصاف هم می روند و قدرت فنی خود را به نمایش می گذارند. به هر حال هر دو تیم در این هفته به آرامش نسبی رسیده اند و در روزی که تیم های سایپا و شهرداری ارومیه حساس ترین روز خود را سپری می کنند این دو تیم تنها برای نمایش والیبال زیبا مقابل یکدیگر قرار می گیرند. البته متینی ها برای جبران شکست دور رفت از انگیزه بیشتری نسبت به رقیب خود برخوردارند. هم اکنون متین ورامین و کاله مازندران هر کدام با 44 و 41 امتیاز در رده های دوم و سوم جدول رده بندی قرار دارند.

در تهران هم تیم های پیکان و باریج اسانس کاشان در خانه والیبال به مصاف هم می روند. اکبری که دو هفته ای است با آرامش در لیگ کار می کند و از صعودش به پلی آف خوشحال است در این روز مقابل نماینده کاشان قرار می گیرد تا با پیروزی بر این تیم صدرنشینی اش در دور مقدماتی را حفظ کند و با آرامش راهی پلی آف شود. اما شاگردان معدنی هم در این بازی انگیزه لازم برای پیروزی را دارند. کاشانی ها که 30 امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند برای صعود در جدول به پیروزی نیاز دارند تا با شروع دور بعدی بتوانند رده بهتری را در مصاف با حریفانشان کسب کنند. هم اکنون پیکان با 46 امتیاز در رده اول قرار دارد.

اما در مشهد هم تیم های میزان مشهد و پیشگامان کویر یزد در یک بازی دیدنی به میدان می روند. پیشگامان که بعد از جدایی مربی اش و با حضور سرمربی جدید خود دو هفته ای است که طعم شیرین پیروزی را چشیده است و توانسته خود را تا رده ششم جدول بالا بکشد برای افزایش پیروزی هایش به پیروزی فکر می کند. این در حالی است که میزان هم برای تکرار نتیجه دور رفت که با پیروزی این تیم همراه بود برنامه دارد و در فکر افزایش 32 امتیازش است تا از رده هفتم جدا شود. هم اکنون پیشگامان با 35 امتیاز در رده ششم قرار دارد.

در آخرین بازی این هفته هم شهرداری تبریز از آلومینیوم المهدی بندرعباس میزبانی می کند. مساجدی که در تیم تبریزی تا کنون به 6 پیروزی رسیده است و در رده دهم قرار دارد اگرچه می داند نمی تواند رده اش را در پایان دور مقدماتی افزایش دهد اما برای اعاده حیثیت به میدان می آید. در طرف دیگر هم آلومینیوم المهدی که با 26 امتیاز در رده نهم قرار دارد برای پیروزی و تکرار نتیجه دور رفت به تبریز می رود تا در صورت پیروزی به شمار امتیازاتش بیفزاید. شاید این بازی بی خطر ترین بازی در مسابقات این هفته از لیگ باشد اما به هر حال شرایط آن برای این دو تیم و مربیانشان مهم است.
به هرحال در پایان این هفته چهره چهار تیم پلی آف معرفی می شود و جایگاه هشت تیم دیگر مقام آنها را در لیگ برتر والیبال مردان در سال 1391 را تعیین می کند.
 
برنامه کلی بازیهای این هفته به شرح زیر است:
چهارشنبه 25 بهمن ماه
ارومیه ساعت 15:30: شهرداری ارومیه – نوین کشاورز تهران
مشهد ساعت 15:30: میزان مشهد – پیشگامان کویر یزد
ورامین ساعت 15:30: متین ورامین – کاله مازندران
تبریز ساعت 15:30: شهرداری  تبریز – آلومینیوم المهدی بندرعباس
تهران ساعت 15:30: پیکان تهران – باریج اسانس کاشان
گنبد ساعت 15:30: جواهری گنبد – سایپا البرز
 
جدول رده بندی مسابقات تا پایان هفته بیست و یکم به شرح زیر است:
1-      پیکان تهران با 46 امتیاز
2-      متین ورامین با 44 امتیاز
3-      کاله مازندران با 41 امتیاز
4-      سایپا البرز با 40 امتیاز
5-      شهرداری ارومیه با 38 امتیاز
6-      پیشگامان کویر یزد با 35 امتیاز
7-      میزان خراسان با 32 امتیاز
8-      باریج اسانس کاشان با 30 امتیاز
9-      آلومینیوم المهدی بندرعباس با 26 امتیاز
10-  شهرداری تبریز با 21 امتیاز
11-  نوین کشاورز با 16 امتیاز
12-  جواهری گنبد با 7 امتیاز


 

کاله قهرمان میشه خدا میدونه که حقشه


[ دوشنبه 23 بهمن 1391 ] [ 01:28 ب.ظ ] [ narges ]

[ والیبالی() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه